Kapriol ma 90-letnią historię, ponad 4000 produktów katalogowych, markę rozpoznawalną w ponad 40 krajach (Włochy, Niemcy, Chorwacja, Czarnogóra, Rumunia, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Węgry...) i stał się marką międzynarodową.

 

Od pierwszych młotków wyprodukowanych przez założyciela Alessandro Morganti w 1927 roku, firma stale się rozwijała i obecnie znajduje się w czołówce branży budowlanej we Włoszech i na całym świecie. Obecnie nasze produkty obejmują zarówno narzędzia, odzież, jak i niestandardowy sprzęt ochronny zaprojektowany specjalnie dla branży budowlanej.

 

Marka Kapriol jest synonimem jakości i bezpieczeństwa, innowacyjności i niezawodności. Narzędzia ręczne, elektronarzędzia, odzież robocza i sprzęt ochronny są dokładnie testowane przed wyprodukowaniem, aby określić warunki wymagane do codziennej pracy.

 

Przez dziesięciolecia marka Morganti z powodzeniem łączyła innowacyjność i doświadczenie, nadając swojemu niestrudzonemu zaangażowaniu tożsamość korporacyjną. Obecnie marka Kapriol jest niekwestionowanym liderem w zakresie produktów obejmujących pełną gamę narzędzi niezbędnych w branży budowlanej.

 

Narzędzia ręczne (młotki, narzędzia murarskie, narzędzia pomiarowe, narzędzia stolarskie, narzędzia do kopania, torby na pasek)

Odzież robocza (kurtka, sweter, koszulka, kombinezon, spodnie, buty, bielizna, skarpety, czapka, pasek)

Bezpieczeństwo pracy (uprzęże, karabinki, narzędzia alpinistyczne, sprzęt mocujący, kaski, rękawice /do ciężkich prac fizycznych, ogólnej konserwacji, majsterkowania, chemikaliów/, okulary ochronne, pierwsza pomoc, maska przeciwpyłowa, ochrona słuchu)

 

Siedziba Brico Trend Ltd. znajduje się na Węgrzech, gdzie zlokalizowany jest również centralny magazyn firmy na Europę Środkowo-Wschodnią. Główną działalnością firmy jest dystrybucja marki Kapriol, która oferuje wysokiej jakości narzędzia i produkty budowlane.

Ponadto Brico Trend Ltd. rozszerzyła swoją działalność na Polskę, gdzie odgrywa kluczową rolę w promocji marki Kapriol. W regionie Polski zbudowała silne relacje z klientami i partnerami i stale zwiększa swoją obecność na rynku.

 

Brico Trend Ltd. stawia na wysoką jakość produktów, sprawną logistykę i doskonałą obsługę klienta. Firma stale ulepsza swoją infrastrukturę i usługi, aby sprostać potrzebom klientów i oczekiwaniom rynku.